SOTAINVALIDIEN VELJESLIITON PIIRITOIMISTOT


 

HELSINGIN PIIRI
Toiminnanjohtaja Terhi Silenius
terhi.silenius@sotainvalidit.fi
puh. 09 4785 0243

Toimistosihteeri Tarja Lindholm
tarja.lindholm@sotainvalidit.fi
puh 09 4785 0213

Ratamestarinkatu 9 C, 00520 Helsinki
(avoinna ma-to klo 9-16
pe ei asiakaspalvelua)
Lisätietoja piiristä

UUDENMAAN PIIRI
Toiminnanjohtaja Satu Jelkälä-Blomqvist
satu.blomqvist@sotainvalidit.fi
Ratamestarinkatu 9 C, 00520 Helsinki
puh. 09 4785 0225
uusimaa@sotainvalidit.fi

VARSINAIS-SUOMEN PIIRI
Toiminnanjohtaja Jari-Matti Autere
jari-matti.autere@sotainvalidit.fi
Hämeenkatu 14 L 7, 20500 Turku
puh. 02 231 7870, faksi. 02 251 7521

varsinais-suomi@sotainvalidit.fi

KANTA-HÄMEEN PIIRI
Toiminnanjohtaja Mira Kulmala
mira.kulmala@sotainvalidit.fi
Paroistentie 2, 13600 Hämeenlinna
matkapuhelin: 050 520 4065
kanta-hame@sotainvalidit.fi

PIRKKA-HÄMEEN PIIRI
Toiminnanjohtaja Jouko Sipilä
jouko.sipila@sotainvalidit.fi
Rautatienkatu 24 B 4, 33100 Tampere
puh. 03 222 6631 = myös fax

LAHDEN PIIRI
Toiminnanjohtaja Kalle Hiltunen
Vuorikatu 3 as 7, 15110 Lahti
avoinna ma-ti -ke klo 08.00-15.30
puh. 03 782 2232
sotainvalidipiiri.lahti@phnet.fi

KYMEN PIIRI
Toiminnanjohtaja Markku Mikkola
markku.mikkola@sotainvalidit.fi
Kauppalankatu 25 B 19, 45100 Kouvola
puh. 05 375 4848 (tj) ja (05) 375 4860
faksi. 05 375 4800
kymi@sotainvalidit.fi

SATAKUNNAN PIIRI
Toiminnanjohtaja Marika Keskinen
Yrjönkatu 15 A, 28100 Pori
puh. 02 633 5233, fax. 02 641 7927
satakunta@sotainvalidit.fi

SISÄ-SUOMEN PIIRI
Toiminnanjohtaja Juha Takala
Rauhankatu 1, 40100 Jyväskylä
puh.010 439 3200, matkapuh. 050 555 2376
sotainvalidipiiri.sisa-suomi@elisanet.fi

SUUR-SAVON PIIRI
Toiminnanjohtaja Katariina Kuurola
katariina.kuurola@sotainvalidit.fi
Porrassalmenkatu 3 A, 50100 Mikkeli
puh. 015 163 301, matkapuh. 0400 756 249
suur-savo@sotainvalidit.fi

RANNIKKO-POHJANMAAN PIIRI
Toiminnanjohtaja Monika Julin
Kauppapuistikko 10 D, 65100 Vaasa
puh. 06 317 3610
vaasan.sotainvalidipiiri@netikka.fi

ETELÄ-POHJANMAAN PIIRI
Toiminnanjohtaja Marko Hakala
marko.hakala@sotainvalidit.fi
Porvarinkatu 4 A 1, 60100 Seinäjoki
puh. 06 423 1035 faksi. 06 423 1035
matkapuhelin 040 7424813
ep.sotainvalidipiiri@netikka.fi

POHJOIS-SAVON PIIRI
Toiminnanjohtaja Juha Siivola
Sepänkatu 4, 70100 Kuopio
puh. 017 261 1747
juha.siivola@dnainternet.net

POHJOIS-KARJALAN PIIRI
Toiminnanjohtaja Tuulikki Leinonen
tuulikki.leinonen@sotainvalidit.fi
Kirkkokatu 11, 80100 Joensuu
puh. 013 122 947

 

KESKI-POHJANMAAN PIIRI
Toiminnanjohtaja Marja-Liisa Kattilakoski
Kitinkuja 2
69100 Kannus
p. 044 304 2669 tai 06 874 4500 (Kitinkannus vaihde)
marja-liisa.kattilakoski@sotainvalidit.fi

POHJOIS-POHJANMAAN PIIRI
Toiminnanjohtaja Eeva Vikström
eeva.vikstrom@sotainvalidit.fi
Isokatu 5, 90100 Oulu
puh. 08 321 8200, fax. 08 321 8220
matkap. 045 182 4484

KAINUUN PIIRI
Toiminnanjohtaja Juha Huttunen
Seminaarinkatu 5, 87100 Kajaani
puh. 08 622 485, faksi. 08 625 408
juha.huttunen@sotainvalidit.fi

LAPIN PIIRI
Toiminnanjohtaja Veijo Kyllönen
Ruokasenkatu 8 A 2, 96200 Rovaniemi
puh. 016 221 687, fax. 016 221 685
veijo.kyllonen@pp3.inet.fi

SUOMEN SOTAINVALIDIEN RUOTSIN PIIRI
Toiminnanjohtaja Juha Joki puh. 00 46 8 6481131
matkapuh. 00 70 563 0373
faksi 00 46 8 649 9670
Toimisto: Slakthusplan 3, 2 TR, 121 17
Johanneshov, Sverige
Postiosoite: Box 5133, 121 17 Johanneshov, Sverige
juha.joki@telia.com
http://www.krigsinvaliderna.se 

 
powered by eMedia